Nietypowa zabawa na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu szkoleń dla sektora MŚP, podmiotów niezarobkowych i jednostek samorządowych od tego miesiąca udostępniliśmy grę szkoleniową: Wieloosobowe rozgrywki w nieziemskim wariancie gry w Bicykl (Roboczy tytuł tej gry jest do korekty – ale oddaje istotę ćwiczenia.)
Proponowaną symulację wykorzystujemy na treningach z planowania sytuacyjnego, z organizacji czasu pracy a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Najczęstsze jej użytkowanie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Wielka Brytania
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: co najmniej 8, do 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: płetwy – sztuk cztery, taśma ostrzegawcza – sztuk trzy, bibuła kolorowa- sztuk osiem, trochę cebuli, paczka rubinowych markerów, otwieracz do puszek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
DT Wojciech Pośpiech, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno-Usługowo-Handlowe – Kuchta Ryszard, KOS Elektro System Sp. z o.o., „Martom” Granops, Matuszczak s.j., GRAFMAJ AM Aneta Szczublińska, Przerób Kamienia Budowlanego Export – Import Wiesław Sendal, HANROL CZEMPIŃ P.P.H. sp. z o.o., Gmina Włoszakowice, Powiat Turecki, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, Gmina Miasta Czarnków, Gminne Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Mszanowie, Fundacja „Pomoc Społeczna SOS”, Fundacja Sport Twoją Szansą Pomoc Dzieciom z Rodzin Patologicznie Zagrożonych, Polskie Towarzystwo Surdopedagogiczne „Edukacja Dzieci Niesłyszących”, Stowarzyszenie „Parafiada” im. Św. Józefa Kalasancjusza, Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych , Stowarzyszenie Mieszkańców Mariensztatu, Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była także organizowana na studiach podyplomowych „Księgowość, zarządzanie finansami”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy niniejsze tytuły:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
 • Od wartości do działania-Sławomir Lachowski
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
 • Innowacyjność przedsiębiorstw a systemy zarządzania jakością-Tomasz Bartosz Kalinowski
 • Sukces firmy-Iwona Majewska-Opiełka

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Ostróda, pałac Dwór Ostoya, ulica Osmańczyka 18
  Cena kursu: 1100 zł plus podatek VAT. Dajemy opcję wniesienia opłaty w ratach – dziewięć wpłat.
  W cenie kursu zawarty jest obiad. Przystawka: Szpinak z borowikami i tymiankiem zapiekany pod serem cheddar. Zupa: Zupa z borowików z łazankami. Drugie danie: Tradycyjna rolada śląska, kluski śląskie, ziemniaki z koperkiem, bukiet sezonowych surówek . Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .