Nowa symulacja na szkolenia integracyjne – kurs trenerski

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu gier dla sektora MŚP, stowarzyszen niezarobkowych i sektora publicznego od tego roku udostępniliśmy symulację biznesową: Absurdalne mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w Wyścigi Na Skrzyniach (Wstępna nazwa zabawy jest do poprawki – ale pokazuje przebieg ćwiczenia.)
Powyższą symulację stosujemy na programach z negocjacji, z zarządzania czasem a także na szkoleniach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Dominujące jej użytkowanie to Szkolenia Handlowe.

SPECYFIKCACJA GRY:
Problematyka ćwiczenia: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia licencji: Grecja
Czas prowadzenia samej symulacji bez omówienia: pół dnia
Liczba uczestników: co najmniej 6, nie więcej niż 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: bumerang – sztuk dziesięć, skrobak do fug – sztuk cztery, gumki recepturki- sztuk trzy, trochę fasoli, paczka wrzosowych mazaków, wieszak ruchomy

REFERENCJE
Firma Setkowicz, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane „WOJTBUD” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Marek Szczęsny MS Novum, EKOANALITYKA Jerzy Sternal, Teresa Malinowska, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPAWSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Zakład Urządzeń Mechanicznych, ITA – Kazimierz Pollak, Michał Wieczorowski Spółka Jawna, Gmina Zbąszyń, Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku, Biblioteka Raczyńskich, Miejski Ośrodek Kultury w Policach, Fundacja Na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaciel”, Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Różańcowej, Stowarzyszenie Babel Poska, Stowarzyszenie Graj Muzyko , Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Cross”, Stowarzytszenie Naukowe Archeologów Polskich, TKKF „Olszynka Grochowska”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była też realizowana na studiach doktoranckich „Inne nauki prawnicze”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom rozważającym zakup proponujemy następujące pozycje literaturowe:

 • Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji-Irena Kamińska-Radomska
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Czarodzieje rynku-Jack D. Schwager
 • Rachunek kosztów w zarządzaniu organizacjami-Wiesław Janik, Maria Paździor
 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Istebna, ośrodek Bagatela, ulica Prusa 2
  Koszt gry: 3000 PLN plus VAT. Proponujemy możliwość płatności w ratach – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Kwiat z wędzonego łososia na rucoli z grzankami i sosem musztardowo miodowym. Zupa: Domowy rosół z kuraka z makaronem. Drugie danie: Sznycel wiejski zapiekany z pieczarkami i żółtym serem, ziemniaki z koperkiem i masłem, bukiet surówek sezonowych. Deser: Szarlotka na ciepło podana z lodami waniliowymi i płatkami migdałów. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.